Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Roger Xie

Numer telefonu : +86 13533071813

WhatsApp : +8613533071813

Free call
Linia produkcyjna

Przegląd fabryki

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings została założona w 1981 roku, znajduje się w Guangzhou, które jest największym nadmorskim miastem w południowych Chinach, transport amfibią jest niezwykle wygodny.Słynne Targi Kantońskie odbywają się również w Kantonie dwa razy w roku, przyciągając wielu klientów na całym świecie.Dzięki umiejętnemu zespołowi badawczo-rozwojowemu i technicznemu, potężnemu zespołowi produkcyjnemu, silnemu zespołowi marketingowemu i niezawodnemu zespołowi obsługi posprzedażnej staliśmy się kluczowym przedsiębiorstwem produkującym / silnikowym / pomp / maszyn rolniczych w Guangzhou, posiadającym własne prawo do eksportu produktów.

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju generatorów i zespołów prądotwórczych, silników, pomp wodnych i maszyn rolniczych.Marka to Laurel.Wszystkie produkty mają świetne rynki w kraju i za granicą.Szczególnie w Azji Południowo-Wschodniej, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie, krajach Ameryki itp.

 

Ludzie Laurel stosują się do polityki życia według jakości i rozwoju według różnorodności.Bazując na lokalnych przewagach, przedsiębiorstwo jest kreatywne we wprowadzaniu rzeczy w życie i przeprowadzaniu nowych prób.Ściśle realizuje system zarządzania ISO9001-2000 i udaje mu się wykuć markę o najwyższej jakości.

 

Duch przedsiębiorczości: Przede wszystkim uczciwość, zawsze Laurel.W ramach wspólnego wysiłku przenieś sprawę na nowy etap.

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings linia produkcyjna fabryki 0

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings linia produkcyjna fabryki 1

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings linia produkcyjna fabryki 2

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings linia produkcyjna fabryki 3

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings linia produkcyjna fabryki 4

OEM / ODM
  • Udany przypadek 1
  • Udany przypadek 2
  • Udany przypadek 4

Polityka OEM/ODM:

 

Zwykle prowadzimy własną markę "Laurel".ale jeśli klienci potrzebują, możemy zaakceptować OEM i ODM.

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings linia produkcyjna fabryki 0

 

R & D

W związku z długoterminowym rozwojem i niezawodną obsługą, Guangzhou Laurel & Honesty Holdings posiada zespół badawczo-rozwojowy i wykwalifikowanych inżynierów.

 

Guangzhou Laurel & Honesty Holdings linia produkcyjna fabryki 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

inquiry@laurel-generator.com
+8613533071813
+86 13533071813
info_698561